تار مو
تار مو

تار مو

نشر نیماژ
قیمت: ۷۰,۰۰۰ ریال

این مجموعه داستان شامل ۲۸ داستان کوتاه از سعید بردستانی است که در ۷۰ صفحه و به همت انتشارات نیماژ چاپ و منتشر شده است. مولف اظهار دارد که این کتاب در رابطه با تنهایی انسان معاصر است و در آن به موضوع با اهمیت حریم خصوصی پرداخته شده است. بخشی از این رمان را باهم می‌خوانیم:

«شبی بی‌مقدمه روی ساعد راستم بود؛ مثل دندانی که در دهان کودکی نیش می‌زند؛ یا جوشی که زنی در آینه می‌بیند.
شب‌ها وقتی ساعد دستم را روی پیشانی می‌گذاشتم که بخوابم، چیز نرم و مزاحمی را روی صورتم حس می‌کردم. فکر می‌کردم تکه‌ای از کرک پتو یا پشم قالی است. اما وقتی شب‌های بعد باز هم می‌آمد، دیگر یقین می‌کردم که اشتباه می‌کنم؛ چیزی است همیشه روی ساعدم که فقط شب‌ها می‌آید، حتا گاهی بیدارم می‌کند، حتا گاهی صدایم می‌زند...»

سعید بردستانی با آثار منتشر شده خود ثابت کرده است که نویسنده‌ای متفاوت و خلاق است. وی در داستان‌های خود به‌دنبال رسیدن به چیزهای نو و بدیع است و از کلیشه شدن به‌شدت گریزان است.
او از جمله نویسندگانی که هم نثر ستودنی دارند و هم اندیشه‌های ژرفی در پس داستان‌هایشان نهفته است. وی بیش از هر چیزی سعی دارد به کمک مفاهیم انتزاعی ریشه‌ها و افسانه‌های این دیار را به‌شکلی مدرن جان ببخشد و آن را در سینه مخاطبان خود به امانت بسپارد. بردستانی برای خلق رمان «تار مو» هر چند از اتفاق واقعی الهام گرفته اما در ادامه آن را با روایتی فراواقعی برای مخاطب خویش به رشته تحریر در می‌آورد.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین