نمایشگاه «بعد چهارم» در فرهنگسرای نیاوران
نمایشگاه «بعد چهارم» در فرهنگسرای نیاوران
منتشر شده در ۱۳۹۶/۱۰/۵

نمایشگاه آثار نقاشی علی فرامرزی، با عنوان «بعد چهارم»، 8 دی ماه ساعت 16 در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، در این نمایشگاه مجموعه‎ای از آثار علی فرامرزی، که به گفته این هنرمند به لحاظ موضوعی مرتبط با دوره کارهای کویری وی با نام «هجوم» است در معرض دید علاقمندان قرار می‎گیرد. مشخصه ویژه این آثار مطرح بودن بعد چهارم در آنها است. بحث بعد چهارم در نقاشی مبحث کاملا جدیدی است که از سوی این هنرمند مطرح شده است. در این سبک هنرمند سطوح را می‎شکند و سطح‎های دو بعدی را در سطوح حجمی مطرح می‎کند. این آثار از سال 1393 خلق شده‎اند، برخی از این آثار از سقف گالری آویزان می‎شوند و برخی معلق می‎مانند.
همچنین در آیین گشایش این نمایشگاه از کتاب علی فرامرزی که دربرگیرنده مجموعه مقالات وی است رونمایی می‎شود. علی فرامرزی، نقاش صاحب سبک ایرانی است. آثار او در نمایشگاه‎های گروهی و انفرادی بسیاری به نمایش در آمده است.
گفتنی است نمایشگاه علی فرامرزی، از 8 تا 17 دی ماه در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران به نمایش در می‎آید. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روز‎های عادی از ساعت 10 الی 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 20 به گالری شاره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین