NabzeHonar logo

نبض هنر پایگاهیست برای ثبت و اطلاع رسانی محافل و جلسات هنری. این مجموعه این مجموعه از سال 95 با مدیریت خانم مریم حائری آغاز به کار کرد و از همان ابتدا، با ایجاد فضایی ساده و با اطلاعات جامع از محافل هنری مختلف، امکانی را فراهم کرده تا اطلاعات محافل و جلسات هنری به سادگی در دسترس هنرمندان و مخاطبان قراربگیرد. 
در کنار محافل هنری، نبض هنر به معرفی بهترین و تازه‌ترین کتاب‌های منتشرشده پرداخته تا مخاطبان هنر را برای انتخاب کتاب خوب همراهی کند و ویترین آنلاینی فراهم‌کرده تا مسیر خرید کتاب و دریافت آن را برای دوستداران کتاب و کتابخوانی آسان‌تر کند.
نبض هنر بدون محدودیت موضوعی، تمامی شاخه های هنری اعم از جلسات و نشست های ادبی، گالری ها، تئاتر ها، نشستهای مربوط به موسیقی و... را در برگرفته است و کاربران میتوانند به لیست برنامه های اجرایی هر روز و همچنین تقویم هر ماه  دسترسی داشته باشند.

 • تقویم

  تقویم نبض هنر آرشیو تمام رویدادهایی‌ست که در نبض هنر به ثبت رسیده‌اند. شما از این قسمت می‌توانید به تقویم اجرایی ماه‌های متفاوت دسترسی داشته باشید و رویدادهای هنری اماکن مختلف اعم از فرهنگسراها، خانه‌های فرهنگ و ... را پیدا کنید.

 • اخبار

  در جریان تازه‌ترین خبرهای هنری روز قرار بگیرید و اخبار مربوط به هنرمندان موردعلاقه خود را دنبال کنید.

 • پروفایل

  پروفایل شما شامل تمام علاقه‌مندی‌ها و خریدهای شما از ویترین آنلاین نبض هنر است.
  همچنین رویدادها و اخبار مربوط به هنرمندانی که دنبال کردید در پروفایل شما قابل دسترسی است. رویدادهای ثبت شدهء شما نیز در این بخش در اختیار شما هستند.

 • ویترین آنلاین

  ویترین آنلاین نبض هنر شامل کتابهای هنری از انتشارات‌های مختلف هنری است که در اختیار علاقه‌مندان هنر قرارگرفته و امکان خرید آنلاین کتاب‌ها فراهم شده. تلاش کردیم ساده‌ترین و بهترین مسیر را برای دسترسی علاقه‌مندان به کتاب و هنرمندان فراهم کنیم تا کتابها در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به دست مخاطبان واقعی و علاقه‌مند در هرکجای ایران برسد.

 • پروفایل انتشارات

  در نبض هنر هر انتشارات دارای یک صفحه رسمی است که شامل اطلاعات انتشارات و لیست کامل کتابها است. 
شما با کلیک بر روی عنوان یا عکس هر کتاب میتوانید جزییات کامل را بررسی کرده و اقدام به خرید کنید و هزینه آن را به صورت اینترنتی و از طریق درگاه‌های امن عضو شتاب پرداخت کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید. سفارش شما در نبض هنر در اختیا انتشارات نیز قرار میگیرد.

 • پروفایل افراد

  شما میتوانید پروفایل مولفان و هنرمندان را در نبض هنر دنبال کنید. در پروفایل، رویدادهایی که هنرمند در آنها تگ شده قابل دسترسی است همچنین آثار منتشرشده هنرمند را می‌توان مشاهده و خریداری کرد.

 • فالو

  پروفایل هنرمندان، انتشارات و رویدادها قابلیت دنبال‌کردن دارند و شما با با دنبال کردن آنها میتوانید تازه ترین خبرها و رویدادهای آنها را در صفحه اول پروفایل خود مشاهده کنید.

 • علاقه‌مندی

  در نبض هنر چهار دسته اصلی داریم که رویدادها و اخبار در آن‌ها گنجانده شدند، شما با اضافه کردن هرکدام از دسته بندیها به لیست علاقه مندی خود میتوانید بهتر در جریان رویدادهای آن دسته قراربگیرید. با این کار اضافه شدن رویداد و خبر به صورت نوتیفیکیشن به شما اطلاع داده‌خواهدشد.

 • رویداد

  شما برای رفتن به یک گالری یا نشست ادبی نیازی نیست چندین سایت فرهنگسرا یا چندین کانال و صفحه مجازی هنری را دنبال کنید، تنها کافیست به بخش تقویم نبض هنر مراجعه کنید!
  رویدادهای هنری اعم از گالری‌ها، نشست‌های ادبی، نمایش و تئاتر، اجراهای موسیقی و ... تحت پوشش نبض هنر هستند و شما برای اطلاع از رویدادهای ماه جاری یا رویدادهای امروز و فردا می‌توانید بخش رویدادهای نبض هنر را چک کنید. شما همچنین می‌توانید رویدادهای هنری خود را در نبض هنر به ثبت برسانید تا در معرض دید علاقه‌مندان و مخاطبان قراربگیرد.

 • جستجو

  امکان جستجو برای پروفایل تمامی هنرمندان، رویدادها، کتاب‌ها و اخبار فراهم شده و شما می‌توانید به سادگی اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورید.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین