نبض‌هنر، در دستان شما

  • NabzeHonar on the AppStore
  • NabzeHonar on the cafe bazaar

رویدادهای امروز و فردا

بجای چک کردن چندین سایت فرهنگسرا و کانال هنری، میتوانید تنها نرم افزار نبض هنر را چک کنید و از رویدادهای تمامی فرهنگسراها و اماکن هنری مطلع شوید و به تقویم اجرایی آنها دسترسی داشته باشید.

جستجو

امکان جستجوی افراد و رویدادها در نرم‌افزار موبایل نبض هنر فراهم شده تا پیدا کردن رویدادها به ساده ترین شکل ممکن برای کاربران فراهم باشد.

علاقه‌مندی‌ها

در نبض هنر چهار دسته اصلی داریم که رویدادها و اخبار در آنها گنجانده شدند، شما با اضافه کردن هرکدام از دسته بندیها به لیست علاقه مندی خود میتوانید بهتر در جریان رویدادهای آن دسته قراربگیرید. با این کار اضافه شدن رویداد و خبر به صورت نوتیفیکیشن به شما اطلاع داده خواهد شد.

تقویم

این بخش به نوعی آرشیو تمامی رویدادهایی ست که در نبض هنر به ثبت رسیده‌اند. شما از این قسمت می‌توانید به تقویم اجرایی ماه جاری دسترسی داشته باشید و رویدادهای هنری اماکن مختلف اعم از فرهنگسراها، خانه های فرهنگ و ... را پیدا کنید

نوتیفیکشن

چنانچه رویدادی را دنبال کرده باشید، روز برگزاری رویداد به شما یادآور ارسال خواهد شد. در صورتیکه یک دسته بندی هنری خاص را دنبال کرده باشید هر رویدادی که در این دسته بندی به ثبت برسد به شما اطلاع داده خواهد شد.

کتاب

در قسمت معرفی کتاب امکان بررسی مشخصات کامل کتابها با امکان خرید آنها فراهم شده. شما میتوانید با جستجوی عنوان کتاب یا نام مولف کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین