نشست نقد و بررسی «در کلماتم باران می‌بارد» در عصر اثر
نشست نقد و بررسی «در کلماتم باران می‌بارد» در عصر اثر
منتشر شده در ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

نشست نقد و بررسی «در کلماتم باران می‌بارد» سروده علیرضا قزوه در عصر اثر برگزار می‌شود.
سلسله جلساتِ «عصر اثر» که از زمستان 93 در موسسه فرهنگی ادبی شهرستان ادب شروع به کار کرده بود پس از چندین ماه توقف با رویکردی جدید فعالیت خود را آغاز کرد.
در دومین جلسه‌یِ دوره جدید «عصر اثر»، دکتر سیدعلی موسوی گرمارودی ، مصطفی علیپور و علی محمد مودب به نقد و بررسی کتاب «درکلماتم باران می‌بارد» علیرضا قزوه که دربردارنده تازه‌ترین شعرهای سپید این شاعر است می‌پردازند. مجری و کارشناس ثابت سلسله جلسات «عصر اثر» شعر محمدرضا وحیدزاده شاعر و منتقدِ جوان است.
گفتنی است که دوره‌یِ اول سلسله جلسات «عصر اثر» تنها به کتاب‌های شاخص منتشر شده در حوزه شعر اختصاص داشت و از این میان جلساتِ کتابهایِ: گزیده اشعارِ علی معلم دامغانی، «نیست انگاری» و «شعر معاصر» یوسفعلی میرشکاک، «نماشم» مرتضی امیری اسفندقه، «لحظه جهان» قربان ولیئی ، «فیض بوک» ناصر فیض ، «آتش گردان» امید مهدی نژاد و «مذاکرات» مریم جعفری آذرمانی برگزار و با استقبال مخاطبان حوزه شعر و ادبیات روبرو شد. حال برگزار کنندگان جلسات «عصر اثر» در نظر دارند که در دوره‌یِ جدید این برنامه علاوه بر کتابهای حوزه‌یِ شعر به نقد و بررسی آثار منتشر شده در حوزه ادبیات داستانی نیز بپردازد. که در همین راستا در اولین برنامه «عصر اثر»، رمانِ «الفبای مردگان» از تازه‌ترین آثارِ هادی خورشاهیان توسط
مصطفی جمشیدی و رضا جولایی از نویسندگان و منتقدان شناخته شده مورد نقد و بررسی قرار گرفت و با استقبال مخاطبان ادبیات مواجه شد.
در آخر اینکه جلسه نقد و بررسی مجموعه شعر «در کلماتم باران می‌بارد» در روز سه شنبه 24 بهمن ماه سال جاری از ساعت 16 در موسسه فرهنگی شهرستان ادب به نشانیِ تهران، خیابان دکتر شریعتی بالاتر از خیابان آیت‌الله طالقانی، روبروی سینما صحرا، پلاک 168 برگزار می‌گردد.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین