فراخوان چهارمین دوسالانه کارتون کتاب

فراخوان
  • نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور‭
  • از ۱۳۹۷/۶/۱۰ تا ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

چهارمین دوره از دوسالانه کارتون کتاب موضوعاتی چون «کتاب و شهر»، «کتاب و زندگی»، «کتاب و خانواده»، «کتاب و کودک»، «کتاب و کتابخانه»، «کتاب و کتابدار»، «کتاب و رسانه»، ‌«کتاب و آینده» مورد توجه قرار گرفته است که بر این اساس هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر پنج اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 10 دی‌ماه 1397 خواهد بود و علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی هنری می‌توانند آثار خود را از طریق نشانی الکترونیکی info@booktoon.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی www.booktoon.ir مراجعه کنند.

ارسال مشخصات شرکت‌کننده شامل نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، آدرس ایمیل، تلفن تماس، توسط هنرمندان به صورت فایل word الزامی است و آثار ارسالی باید با رزولوشن 200dpi با طول یا عرض 2000 پیکسل و با فرمت jpg باشد.

آثار برنده جایزه در دوره‌های قبل و یا منتشر شده در کاتالوگ‌ دوره‌های پیشین این جشنواره مورد پذیرش نخواهد بود.

نخستین دوره این دوسالانه سال 1389، ‌ با حضور کارتونیست‌هایی از 53 کشور برگزار شد و دومین دوسالانه کارتون کتاب در سال 1393 با ارسال یک هزار و 348 اثر از 468 هنرمند کارتونیست از 64 کشور و سومین دوسالانه در سال 1395 با ارسال بیش از دو هزار و 100 اثر از 783 هنرمند کارتونیست 74 کشور به دبیرخانه جشنواره، برگزار شد.

چهارمین دوسالانه بین‌المللی کارتون کتاب به دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی برگزار می‌شود.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین