شب مجله " آنگاه "

رویداد بازه زمانی - سه شنبه
  • میدان فلسطین . طالقانی غربی پلاک ۵۱۴ (خانه وارطان)
  • از ۱۳۹۷/۵/۹ تا ۱۳۹۷/۵/۹
  • از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰

«آنگاه» نشریه ای است فرهنگی هنری به سردبیری آرش تنهایی که با همکاری جمعی از نویسندگان و هنرمندان در داخل و خارج از کشور ، با گستره ی مخاطبی شامل بر مدیران فرهنگ و هنر ، شاغلان هنر در ( معماری ، هنرهای تجسمی ، سینما ، تاتر ، موسیقی و ادبیات ) دانشجویان و علاقه مندان فرهنگ و هنر در ایران و جهان” نزدیک به دو سال است منتشر می شود و در این مسیر کوتاه توفیق داشته است نگاه علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کند.

" آنگاه" در هر شماره یک سوژه را دست مایه قرار می دهد و با نوشتار و گفتاری از افراد متخصص و صاحب نام از منظر های گوناگون آن را مورد بررسی و کنکاش قرار می دهد.

موضوع شماره نخست نشریه آنگاه کافه و کافه نشینی بود و در شماره های بعدی به سراغ موضوعاتی همچون؛ کانون پرورش کودکان و نوجوانان، پیکان، خیابان انقلاب، کتاب هفته و شیراز رفته است.

شب آنگاه به همت علی دهباشی و مجله بخارا، روز سه شنبه ۹ مردادماه ساعت ۱۷:۳۰ در " خانه گفتمان شهر" در میدان فلسطین . طالقانی غربی پلاک ۵۱۴ (خانه وارطان) با سخنرانی عذرا فراهانی، توکا ملکی، محمد رضا زائری، حسین گنجی، حمید رضا ششجوانی، آرش تنهایی و مهدی یزدانی خرم و با حضور اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین