جشنواره داستان‌نویسی «خودنویس»

فراخوان
  • نشر جام جم
  • از ۱۳۹۷/۸/۱۶ تا ۱۳۹۷/۹/۱۶

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند در موضوعات ۱. مصرف‌گرایی و تجمل‌گرایی، ۲. چرایی عملیاتی نشدن ایده‌های کسب و کاری، ۳. حقوق افراد در رسانه‌ها و فضای مجازی، ۴. جامعه بی‌خانواده، خاستگاه مشکلات روانی و ۵. همدلی و اعتماد اجتماعی، داستان‌های بلند خود را به رشته نگارش درآورند.

بر همین اساس، تمامی نویسندگانی که تاکنون کتاب داستانی و رمان منتشر نکرده‌اند؛ بدون محدودیت سنی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. همچنین تنها آثاری که به زبان فارسی به رشته تحریر دربیایند و بین 15 تا 30هزار واژه باشند در این مسابقه راه پیدا خواهند کرد. ۲۰ اثر برتر پس از داوری معرفی خواهند شد. این ۲۰ نفر در مرحله بعد وارد کارگاه نویسندگی با حضور جمعی از بهترین اساتید داستان‌نویسی ایران خواهند شد و در نهایت نفرات برتر توسط هیات داوران و آرای مردمی انتخاب خواهند شد.

جوایز این مسابقه عبارتند از ۱۰میلیون‌تومان جایزه ویژه هیات داوران و ۳ جایزه به ۳ نفر برتر آرای مردم هر کدام به ترتیب ۵، ۳ و ۲ میلیون تومان.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانند به صفحه ویژه مسابقه «خودنویس» در سایت نشر جام‌جم به آدرس www.jjp.ir/khodnevis مراجعه کنند.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین