شب مولوی پژوهان
شب مولوی پژوهان
منتشر شده در ۱۳۹۶/۶/۳۰
به مناسبت سالروز تولد مولانا شب مولوی پژوهان در مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی در سلسله شبهای بخارا در ساعت پنج بعد از ظهر شنبه یکم مهرماه در سالن همایش های رایزن این مرکز در نیاوران . کاشانک .نرسیده به اجودانیه . پلاک 210 برگزار می شود.
در این مراسم که با حضور بانو اسین چلبی (بیست ودومین نواده حضرت مولانا از اعقاب سلطان ولد) که از قونیه برای شرکت در این شب سفر کرده اندبه همراه استادان برجسته مولوی پژوه زبان فارسی: دکتر محمد علی موحد ، دکتر محمد استعلامی ، دکتر توفیق سبحانی ، و استادمحمد بردبار سخنرانی هایی ارایه می شود . در بخشی از این مراسم نشان بنیاد المللی مولانا از سوی خانم اسین چلبی به ریاست مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی کاظم موسوی بجنوردی اهدا می شود. در این بخش خانم فروزنده اربابی عضو ایرانی بنیاد بین المللی مولانا خانم چلبی را همراهی خواهند کرد. همچنین هنرمند ارجمند سالار عقیلی قطعاتی از سروده های مولانا با همراهی نی اجرا خواهد کرد.
شب مولوی پژوهان در ساعت پنج بعد از ظهر شنبه یکم مهر ماه در سالن همایش های رایزن در دایره المعارف بزرگ اسلامی (نیاوران . کاشانک .نرسیده به اجودانیه. پلاک210برگزار می شود.(ورود ازاد است).
مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین