شب‌های شعر عاشقانه
شب‌های شعر عاشقانه
منتشر شده در ۱۳۹۶/۹/۲۹
تازه‌ترین برنامه شهرستان ادب با عنوان «شب‌های شعر عاشقانه»، در آستانۀ شب یلدا آغاز به کار خواهد کرد.
نخستین شب از «شب‌های شعر عاشقانه»، ویژۀ شب یلدا، با شعرخوانی شاعران مطرح کشور چهارشنبۀ همین هفته در موسسۀ فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار می‌شود.
در این محفل، شاعران نام‌آشنایی از جمله محمود اکرامی فر، غلامرضا طریقی، علی محمد مودب، محمدجواد آسمان، محمدمهدی سیار، مژگان عباسلو، امید مهدی نژاد، علی داودی، افسانه غیاثوند، محمدحسین نعمتی، فاطمه سلیمان پور، میلادعرفان پور، محمدرضا وحیدزاده، محمدحسین نجفی، فاطمه فهیمی، المیرا شاهان، حسن صنوبری و ... نیز در این شب شعر حضور خواهند داشت و اشعار عاشقانۀ خود را برای مهمانان و علاقمندان به شعر عاشقانه قرائت می‌کنند. اجرای این برنامه برعهدۀ شاعر توانمند و سرایندۀ کتاب قرار، سعید پورطهماسبی خواهد بود.
قرار است شب‌های شعر عاشقانه هر چند وقت یک بار در مناسبت‌های آیینی و ملی و با هدف ارائۀ چهرۀ فاخر و ادیبانۀ شعر عاشقانه فارسی، در موسسۀ شهرستان ادب برگزار شود.
محل برگزاری این برنامه، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، پلاک 168، طبقۀ چهارم و زمان برگزاری آن چهارشنبه 29 آذر، ساعت 17:30 است. همچنین در این برنامه، تولّد یک سالگی صفحۀ شعر عاشقانه در اینستاگرام (goo.gl/yeMzh9) و تلگرام (@LovePoetries) را جشن خواهیم گرفت.
مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین