دیدار و گفتگو با مسعود مهرابی
دیدار و گفتگو با مسعود مهرابی
منتشر شده در ۱۳۹۶/۶/۲۳
صدودومین نشست دیدار و گفتگو کتابفروشی اینده اختصاص یافته به مسعود مهرابی چهره اشنا مطبوعات سینمایی و کاریکاتوریست نویسنده سینمایی و.......این نشست ساعت نه صبح پنجشنبه 23شهریور در محل کتابفروشی اینده (محوطه باغ بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار) برگزار می شود.
مسعود مهرابی (متولد۱۳۳۳ در تهران) روزنامه‌نگار، نویسنده و طراح. او دانش‌آموخته رشته سینما و تلویزیون از دانشکده هنرهای دراماتیک است (۱۳۶۱ –۱۳۵۵) و رشته مدیریت تولید فیلم را در سازمان مدیریت صنعتی ایران گذرانده است. مهرابی فعالیت خود را به عنوان روزنامه‌نگار از سال ۱۳۵۰شروع کرده است و تا سال ۱۳۶۴ با بیش از بیست نشریه همکاری داشته. او اکنون مدیر و صاحب امتیاز ماهنامه سینمایی فیلم ( از سال ۱۳۶۲) و سالنامه فیلم (از سال ۱۳۷۱) است. انتشار فصلنامه انگلیسی زبان Film International از سال 1371 تا 1391 از دیگر فعالیت‌های مطبوعاتی اوست. ماهنامه سینمایی فیلم مشهور به مجله فیلم از پایدارترین ماهنامه‌های ایران با موضوع سینما است. این نشریه در سال ۱۳۶۱ با نام «سینما در ویدئو» آغاز به کار کرد و از سال ۱۳۶۲ به نام کنونی کنونی تغییر نام داد.
در جلسه دیدار و گفتگو با مسعود مهرابی درباره کتابهایش و دیگر فعالیتهای هنری او صحبت خواهد شد و ایشان به سوالات حضار پاسخ خواهند داد. همچنین کتابهایشان در کتابفروشی اینده عرضه می شود.
مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین