آخرین نشست «کانون ادبی زمستان» در ماه رمضان برگزار شد
آخرین نشست «کانون ادبی زمستان» در ماه رمضان برگزار شد
منتشر شده در ۱۳۹۷/۳/۹
آخرین نشست کانون ادبی زمستان در ماه رمضان ششم خردادماه به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه شش و کانون ادبی زمستان فرهنگ سرای سرو در فرهنگسرای شفق به صرف افطار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش ، فرهنگ سرای سرو، در این برنامه جمعی از هنرمندان عرصه ترانه و موسیقی حضور داشتند و آنها پذیرای دو جشن تولد هم بودند. یکی از این جشن تولد‌ها برای «اهورا ایمان» بود. شاعر و ترانه‌سرای با سابقه‌ای که در این برنامه هم قطعه «سلام آخر» را به صورت زنده به یاد ناصر ملک مطیعی اجرا کرد. جشن تولد بعدی هم برای «محمدرضا خانزاده» بود. مدیر شرکت «اکسیر نوین» که در این سال‌ها علاوه بر برگزاری اجراهای متعدد در نقاط مختلف کشور و انتشار آثار موسیقی، در زمینه امور اجرایی و برگزاری برنامه‌هایی نظیر کانون ادبی زمستان هم همکاری داشته است.
در بخش اجراهای زنده هم دکتر «عطارد» سه قطعه را تدارک دیده بود. «ماتم عشق» در آواز دشتی، «سیمین بری» که تلفیقی از آواز اصفهان و سبک بلوز بود و قطعه «دوره گرد» که تلفیقی از آواز دشتی و دستگاه شور و سبک بلوز بود. آثار دکتر عطارد در این برنامه با استقبال خوب حاضرین مواجه شد. محمدرضا مقدم هم یکی دیگر از خواننده‌ها بود که قطعاتی را با دکلمه حسین سلیمانی اجرا کرد.
هرمز علیپور، علیرضا طبایی، سعید دبیری، اکبر آزاد، حمیدرضا صمدی، بهروز آورزمان، همایون حسینیان، احسان افشاری، امیدصباغ نو، لیلا کردبچه، محسن انشایی، مریم اسدی، عباس کریمی عباسی، داود رحمت الهی، مهشاد عرب، صنم نافع، کیانوش خانمحمدی، مهدی موسوی میرکلایی، حمید چشم آور، امید روزبه، علی مظفر، اصغر علی کرمی، داود کوچکی،علی دیباج، محمدرضا گلزار و سارا ناصر نصیر سایر هنرمندان حاضر در این برنامه بودند.
مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین