یکشنبه‌های شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان

رویداد هفتگی - سه شنبه
  • تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه۵(اعرابی)، شماره۶
  • از ۱۳۹۶/۸/۲۱ تا ۱۳۹۶/۸/۲۱
  • از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۰۰

با حضور میرعلیرضا میرعلی‌نقی و مهران مهرنیا در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان

تصانیف امیرجاهد در نشست میراث۳ بررسی می‌شود


نشست آبان‌ماه «ادبیات آهنگین» از سلسله‌نشست‌های یکشنبه‌های شعر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، با موضوع بررسی تصانیف محمدعلی امیرجاهد برگزار خواهد شد.

در این نشست که از ساعت 16 و 30 دقیقه روز یکشنبه ۲۱آبان‌ماه آغاز می‌شود، میرعلیرضا میرعلی‌نقی (پژوهشگر و تاریخ‌نگار موسیقی شهری ایران) و مهران مهرنیا (آهنگساز، نوازنده و استاد دانشگاه) به عنوان کارشناسان مهمان حضور خواهند یافت.
ابراهیم اسماعیلی اراضی (شاعر، ترانه‌سرا و پژوهشگر)، دبیری این نشست‌ها را بر عهده دارد. وی درباره این نشست گفت: «یکی از خلأهای موجود در فضای موسیقی باکلام ما ناآشنایی ترانه‌‌سرایان و آهنگسازان جوان با پیشینه‌ی تصنیف و ترانه است؛ به همین دلیل نشست‌های میراث را برنامه‌ریزی کردیم. دو نشست قبلی میراث به بررسی آثار شیدا و عارف اختصاص داشت که با حضور کارشناسان برجسته و استقبال مخاطبان برگزار شد».

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به ساختمان بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه۵(اعرابی)، شماره۶ مراجعه کنند. حضور علاقه‌مندان ادبیات و موسیقی در این نشست، آزاد است.

میهمانان و کارشناسان حاضر در این رویداد
مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین