نمایشگاه انفرادی عکس «گذر»

رویداد روزانه - شنبه ، یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنجشنبه
  • ميدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی
  • از ۱۳۹۸/۸/۹ تا ۱۳۹۸/۸/۱۸
  • از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰
  • ٥٥٣١٢١٨٠

در این نمایشگاه 26 عکس در ابعاد 50 در 70 سانتی متر از پیمان دانشور آقچای با موضوع مستند و طبیعت که در سطح استان تهران و حوالی آن، شهرستان کاشان و استان های مازندران و گیلان و در در بازه زمانی 1395 تا اوایل 1397 به ثبت رسیده است، به تماشای عموم گذاشته شده است.
پیمان دانشور آقچای دانشجوی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته عکاسی دانشگاه هنر تهران است که زیر نظر اساتیدی همچون رضا نبوی، فرهاد سلیمانی، ساسان پناهی و مهدی مقیم نژاد درحال آموختن هنر عکاسی است. وی عکاسی را به صورت آکادمیک از پاییز 93 و همزمان با تحصیل در جهاد دانشگاهی زیر نظر داریوش محمدخانی آغاز کرد.
عضویت در انجمن عکاسان نگاه (از تیر 96)، عضویت فعال در کمیته اجرایی انجمن عکاسان نگاه (از آبان 96)، عضویت در کانون عکاسان انجمن هنر های نمایشی استان تهران (از شهریور 98) و برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس با عنوان «آن‎های شخصی» در نگارخانه فانوس فرهنگ‎سرای رازی (خرداد 98)، شرکت در نمایشگاه گروهی «عکس معماری» انجمن عکاسان نگاه در نگارخانه آفتاب فرهنگ‎سرای آفتاب (خرداد 98)، برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس با عنوان «از ایران من» در نگارخانه مهر فرهنگ‎سرای انقلاب (مهر 98) در کارنامه هنری وی به چشم می خورد.
علاقه مندان برای بازديد از اين نمايشگاه عکس مي توانند همه روزه (بجز ایام تعطیل) از ساعت ٩ تا ١٨ به نگارخانه فرهنگ‎سراي بهمن مراجعه کنند.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین