نشست تیرماه هنرمندان موسیقی

رویداد روزانه - شنبه
  • سید خندان خیابان ارسباران فرهنگسرای ارسباران
  • از ۱۳۹۸/۴/۲۹ تا ۱۳۹۸/۴/۲۹
  • از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

«نشست تیرماه هنرمندان موسیقی» با اجرای موسیقی گروه های برساد، آوای رود و گروه آمین شنبه 29تیر ساعت 18 با حضور اهالی موسیقی در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.
در این نشست گروه موسیقی برساد با سرپرستی محمدرحیمی و آواز محمود عبدالملکی با همراهی نوازندگان امین کرزیان سازکمانچه، محسن بخشی تار، طاها رییس صفری تنبک، لیلا رحیمی سنتور و تارنوازی محمدرحیمی به اجرای موسیقی می پردازند.
گروه موسیقی آوای رود با آواز ادیب تیرانداز و همراهی شیواعابدی با ساز کمانچه، علی شکریز سنتور، علی عاطفی تنبک، محمدبالوایه تار، یاسرچاکرخ سنتورباس، فرشید کیهان تبار ساز نی و نوازندگی عود ادیب تیرانداز قطعات کردی نازنین، سلامه، ده ضربی واران و 7 ضربی شور را به اجرا در می آورند.
همچنین اجرای گروه آمین با قطعاتی در مایه ی افشاری با آواز امیرعباس ابراهیمی و همراهی یاسین خزایی ساز سه تار، شیوا عابدی کمانچه، مهدی ایمانلو تنبک بخش دیگر این برنامه است.
دو نوازی تار با تارنوازی سینا شیرین ور و فرید قنبری راد اجرای دیگر این نشست است.
نشست ماهانه موسیقی با هدف معرفی گروه های موسیقی و جوانان با استعداد هنر موسیقی فعال در زمینه نوازندگی، آواز، ساخت ساز و آهنگسازی درموسیقی چندسالی است شنبه های آخر هر ماه با حضور اهالی موسیقی، پیشکسوتان و علاقه مندان در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.
علاقه مندان برای حضور در این نشست می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی سیدخندان، بالاتر از سیدخندان، خ جلفا مراجعه کنند. تلفن گویای 20-22872818 داخلی 118 برای آگاهی بیشتر اعلام می شود.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین