اتفاق ترانه

رویداد روزانه - شنبه
  • خیابان سمیه- نرسیده به خیلبان حافظ - حوزه هنری
  • از ۱۳۹۸/۷/۶ تا ۱۳۹۸/۷/۶
  • از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

محفل اتفاق ترانه‌ی چهل و دوم به روال ماه‌های گذشته عصر روز شنبه 6 شهریور در محل سالن تماشاخانه‌ی مهر و با اجرای حامد عسکری، برگزار خواهد شد.

در این محفل علاوه بر بررسی و نقد ترانه‌ها و اشعار شرکت‌کنندگان که به سیاق مالوف توسط حامد عسکری مجری و کارشناس برنامه، انجام خواهد شد، به مناسبت نزدیکی ایام اربعین حسینی، سروش بخشش خواننده‌ی جوان و خوش‌آتیه کشورمان قطعاتی را در مایه‌ی موسیقی آیینی به طور زنده اجرا خواهد کرد.

همین خبر حاکی است حامد خاکی شاعر و ترانه سرای جوان کشورمان، تعدادی از اشعار و ترانه‌های خود را در جمع مخاطبان قرائت خواهد کرد.

محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» از جمله برنامه‌های ماهانه حوزه هنری در حوزه ادبیات و موسیقی است که با هدف نزدیکی نگاه ترانه‌سرایان و شاعران با خوانندگان و دیگر عوامل خلق یک اثر موسیقیایی همچون خوانندگان و موزیسین‌ها برگزار می‌شود و بر آن است تا تجربیات دست اندرکاران و خالقان آثار موسیقیایی را به جوانان و علاقه‌مندان منتقل کند. این برنامه به همت مرکز موسیقی حوزه هنری و با همکاری موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر اولین شنبه‌های هر ماه در تماشاخانه مهر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند راس ساعت 18 روز شنبه به آدرس حوزه هنری انقلاب اسلامی، واقع در در خیابان حافظ- تقاطع سمیه- سالن مهر حوزه هنری، مراجعه نمایند. شرکت در این نشست برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین