ابرهای مهربانی در فرهنگسرای نیاوران

رویداد بازه زمانی - شنبه ، یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنجشنبه ، جمعه
  • انتهای خیابان پاسداران- خیابان فرهنگسرا - فرهنگسرای نیاوران
  • از ۱۳۹۸/۵/۱۸ تا ۱۳۹۸/۵/۲۵
  • از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۲۱:۰۰

در این نمایشگاه که به همت موسسه فرهنگی هنری ارغوان هنر ایرانیان و با همکاری موسسه خیریه مهرآفرین به نفع کودکان سیل زده خوزستان برگزار می‎شود، آثار دوازده هنرمند نامدار عرصه خوشنویسی و نقاشیخط از جمله: محمدعلی سبزه‎کار، احمد فلسفی، اسرافیل شیرچی، رسول مرادی، الهه خاتمی، احمد آریامنش، عین‎الدین صادق‎زاده، خلیل کویکی، احمد محمدپور، شهروز نورالهی، صبا گلباز، پوریا خاکپور در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

به گفته سحر مداحی مدیرعامل موسسه ارغوان هنرایرانیان با توجه به نزدیک شدن به فصل آغاز مدارس و لزوم توجه و همیاری با کودکان سیل‌زده برای شروع سال تحصیلی جدید با امکانات مناسب،این نمایشگاه به پیشنهاد موسسه و با همکاری خیریه مهرآفرین با آثاری از هنرمندان شاخص عرصه خوشنویسی و نقاشیخط در راستای همدلی و پیوند هرچه بیشتر هنرمندان محترم با مردم آسیب دیده از سیل برپا میشود و امیدواریم که با حضور حداکثری مخاطبان و علاقمندان شاهد رونق رویدادهایی از این دست باشیم.

نمایشگاه «ابرهای مهربانی» از ١٨ تا ٢٥ مرداد ماه در گالری شماره ٢ فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ١٠ الی ٢١ و در روزهای تعطیل از ساعت ١٤ الی ٢١ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین