هزار پیشه
هزار پیشه

هزار پیشه

نشر نگاه
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ ریال

این کتاب به ترجمه علی امیرریاحی ترجمه و به همت انتشارات نگاه چاپ و منتشر شده است. علی امیرریاحی کتاب ساندویچ ژامبون از بوکوفسکی را هم ترجمه کرده است.
چارلز بوکوفسکی توسط مجله‌ی تایمز به «ملک الشعرای فرودستان آمریکا» و توسط ژان پل سارتر و ژان ژنه ملقب به «بزرگ‌ترین شاعر آمریکا» شده است؛ زیرا در طول زندگی خود بیشتر از آن که رمان نوشته باشد شعر سروده است. این کتاب از اولین رمان‌های اوست که داستان آن در آمریکا جریان دارد و ماجرای زندگی شخصی است که مدام از شهری به شهری دیگر می‌رود و هزاران شغل عوض می‌کند.
بخش‌هایی از این کتاب:
«روزی هشت ساعت از وقتت را تحویل رئیس می‌دادی، و همیشه او باز بیشتر می‌خواست. برای مثال هم شده، هیچ وقت بعد از شش ساعت کار نمی‌فرستادت خانه. چون آن وقت ممکن بود فرصت فکر کردن داشته باشی.»
«آخر واقعا چطور می‌شود آدم خوشحال باشد از اینکه ساعت ۶:۳۰ با زنگ ساعت بیدار بشود، از تخت بیاید بیرون، لباس بپوشد، زورکی چیزی بخورد، بریند، بشاشد، مسواک بزند، شانه کند، و بعد از یک نبرد طولانی با ترافیک، برسد جایی که درواقع زور می‌زند برای کس دیگری کلی پول دربیاورد و درنهایت هم ازش می‌خواهند بابت این فرصتی که در اختیارش گذاشته شده، قدردان باشد؟»

مولفین و انتشارات
تمامی نتایج پروفایل‌ها
رویدادها
تمامی نتایج رویدادها
در ویترین
تمامی نتایج ویترین